فرم درخواست حضور در سومین جشنواره و نمايشگاه کافه مقصد گردشگری شهری

انتهای خیابان شهید مطهری، بعد از تقاطع شریعتی خیابان شهدای ناجا، باغ موزه قصر

تاریخ : ۸ الی ۱۳ دی ماه ۹۸
ساعت بازدید: ۱۴ الی 22
تلفن ستاد ثبت نام و برگزاری: 22294213-021

گروه نمایشگاه

انتخاب نوع شخصیت

فقط اطلاعات یکی از شخصیت ها پر شود

( همه مشخصات الزامیست )

- ثبت نام قطعي، پس با اولیت از تكميل فرم درخواست مشاركت و پرداخت كامل هزينه هاي مربوطه از طریق سامانه جشنواره به نشانی cafefestival.ir بخش ثبت نام جشنواره و حداکثر تا تاریخ 98/10/13 انجام مي گردد.(این تاریخ غیر قابل تمدید است)
پس از تکمیل ثبت نام امکان انصراف و استرداد وجه وجود نخواهد داشت .
شرکت کنندگان بخش نمایشگاهی می بایست طرح غرفه خود را تا تاریخ 98/10/13 برای تأیید به سامانه(cafefestival.ir) جشنواره ارسال نمایند.

شرایط

ثبت نام قطعي، پس با اولیت از تكميل فرم درخواست مشاركت و پرداخت كامل هزينه هاي مربوطه از طریق سامانه جشنواره به نشانی cafefestival.ir بخش ثبت نام جشنواره و حداکثر تا تاریخ 20/05/98 انجام مي گردد.(این تاریخ غیر قابل تمدید است) - پس از تکمیل ثبت نام امکان انصراف و استرداد وجه وجود نخواهد داشت .
- شرکت کنندگان بخش نمایشگاهی می بایست طرح غرفه خود را تا تاریخ 98/10/13 برای تأیید به سامانه(cafefestival.ir) جشنواره ارسال نمایند.

مقررات عمومی نمایشگاه

1- شرکت کنندگان موظف به حفظ و نگهداری فضای مجموعه می باشند، نصب و پیچ کردن هر وسیله ای که باعث تخریب و آسیب به دیواره ها و فضای آن گردد ممنوع و شامل جریمه خواهد بود.
2- شرکت کنندگان مجاز به واگذاری غرفه (تمام و یا بخشی) به غیر و تعطیل نمودن غرفه در ساعت بازدید نمی باشند.
3- رعایت شئونات اسلامی ( اعم از موسیقی، پوشش، تصاویر و ...) در چهارچوب قوانین رسمی جمهوری اسلامی ایران، برای غرفه داران الزامی است.
4- نصب کارت شناسایی غرفه دار در طول ساعات کاری نمایشگاه الـزامی بوده و از ورود غرفه داران بدون کارت شناسایی در نمایشگاه جلوگیری می شود.
5- کلیه غـرفه داران می بـایست 1 ساعـت قـبل از شـروع ساعت کـار رسمی نمایشگـاه در محـل غـرفه خـود حاضـر باشنـد، در غیر اینصورت ستاد اجرائی نمایشگاه هیچگـونـه مسئولیتی در قـبال اجناس آنان ندارد. (ساعـت کار رسمی نمایشگـاه 14 الی 22 می باشد.)
6- همراه داشتن چراغ شارژی ( اضطراری) و کپسول آتش نشانی الزامی می باشد.
7- استفاده از وسایل گرمایشی، سرمایشی و پرژکتورهای پر مصرف اکـیداً ممنوع می باشد و در صورت مشاهـده با غـرفـه متخلف برخورد قانونی و نسبت به تعطیل نمودن آن اقدام خواهد شد.
8- در صورت لازم بودن استفاده از یخچال جهت نگهداری مواد غذائی، سرخ کن برقی، دستگاه رست قهوه و مایکرویو و سایر تجهیزات مورد نیاز برقی مراتب را کـتباً همزمان با ثبت نام به ستاد اجرائی نمایشگاه اعلام فرمائید.